PAU&MAR to nowoczesna i innowacyjna wypożyczalnia samochodów, która zna rynek i potrzeby swoich klientów. Wypożyczając od nas samochody, masz pewność, że:
- będziesz jeździć nowym samochodem

- możesz skorzystać z profesjonalnych usług

- współpracujesz z zawodowcami

- wypożyczasz samochód w pełni ubezpieczony

- nie przepłacasz
Dbamy przede wszystkim o wysoki standard naszych usług, w co wchodzą zarówno świetne auta, jak i fachowa obsługa. Zależy nam na dobrej relacji z klientem i jego zadowoleniu. Stawiamy na jasność zasad współpracy i zadowoleniu obu stron.

Dlatego tak ważne jest, dla nas byś mógł czerpać pełną przyjemność z jazdy świetnym samochodem, w dobrej cenie.
Współpracujemy z każdym, kto ma ważne prawo jazdy na samochód, który chce wypożyczyć. Pobieramy stosunkowo niewielką kaucję zwrotną, gdyż ufamy i szanujemy naszych klientów. Przekonaj się sam jakie jeszcze zalety znajdziesz, współpracując z nami.


Skontaktuj się z nami telefonicznie lub znajdź nas w Białymstoku na ulicy Władysława Raginisa 40.


Przekonaj się osobiście jakie modele aut posiadamy i w jakim są stanie. Udowodnimy ci, że nasze samochody to najlepszy wybór dla każdego, kto interesuje się motoryzacją i uwielbia szybkie i piękne samochody. Zawarcie umowy z nami to spisanie jasnych i czytelnych zasad, dzięki którym będziesz wiedział jak obchodzić się z naszymi samochodami. Bez żadnych ukrytych kosztów.


Cenimy sobie zdanie naszych klientów i ich opinia jest dla nas niezmiernie ważna. To właśnie u nas możesz spodziewać się wynajmu samochodów na jasnych i prostych zasadach, z których na pewno będziesz zadowolony. Pozwól sobie z nami na odrobinę przyjemności i luksusu, w samochodach, które nie są ciągle spotykane na drogach.


Umożliwiamy wypożyczenie zarówno długo jak i krótkoterminowe. Dostosowujemy ceny do długości wypożyczenia. Jesteśmy gotowi na otwarty kontakt z klientem i rozpatrzenie każdej sytuacji pod kątem indywidualnym. Chcemy móc dopasować naszą ofertę najlepiej jak się da pod kątem naszych możliwości i państwa potrzeb.


Kontakt

Adres:

Białystok
Ul. Warszawska 6/32
15-063

Telefon:

+48 534 077 177


Otwarte:

Poniedziałek - Piątek: 10 - 22
Sobota: 10 - 18
Niedziela: Na telefon! :)